Podoba ci się lawenda jako roślina ogrodowa ale nie masz czasu by uczyć się na błędach? Nie wiesz od czego zacząć? Jakie odmiany dobrać? Jak pielęgnować? Gdzie i kiedy sadzić? Jak przygotować glebę?
A może myślisz, że to roślina wymagająca i delikatna? Zraziłeś się nie raz i tak naprawdę nie wiesz dlaczego u Ciebie nie chce rosnąć 🙁
Na te i wiele innych pytań odpowiem podczas naszego spotkania. Co więcej, pomogę Ci znaleźć przyczynę Twoich niepowodzeń w uprawie i podpowiem co zrobić, by długo cieszyć się pięknymi okazami tej pięknej rośliny!

UWAGA!
Tylko u nas i tylko wiosną jedyne takie spotkanie gdzie pod okiem doświadczonej plantatorki będziecie mogli poćwiczyć wiosenne cięcie lawendy na żywych okazach z naszego pola!Powiem czym różni się cięcie młodych i starszych okazów i jak to wygląda odmianowo.
Odczarujemy lawendę i już odtąd nie będzie miała przed Wami żadnych tajemnic! Spotkanie zakończymy ogniskiem z chlebem i kiełbaską pieczonymi na lawendowym dymie 😉 Będzie też czas na luźne rozmowy, herbatkę i zakupy w naszym sklepiku.
Wiedzą i doświadczeniem podzieli się w Wami Karolina Grontkowska – plantatorka lawendy z 7-letnim stażem, która prawie już „zjadła zęby” na lawendzie 😉